Willa Mehoffera

Ten wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej składa się z dwóch lokali o powierzchni 177 m2 oraz garaży (w cenie). Mieści się w Choszczówce, przy ul. Mehoffera w Warszawie, w ekologicznie czystym, elitarnym obszarze, otoczonym zielenią. Uwagę zwraca ciekawa architektura oraz drewniana elewacja wykonana z modrzewia syberyjskiego. Do budynku przynależy odrębna działka 430 m2.

POZNAJ NASZE WILLE

Na parterze budynku zlokalizowany został przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym (39,2+8,5 m2), łazienka, hol, garaż, kotłownia oraz schody. Pierwsze piętro to wygodna przestrzeń z trzema sypialniami mniejszymi (11,9 m2, 13,8 m2, 17,4 m2), łazienką oraz sypialnią główną z prywatną łazienką (18,9+4,5 m2). Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone dzięki panoramicznym oknom w większości pokoi. Wysokość kondygnacji na parterze wynosi 2.7 m, natomiast wysokość kondygnacji na piętrze waha się między 1.98 a 4 m.
Dom ten budowany jest w wysokim standardzie. Jako materiału na ściany użyto pustaka ceramicznego POROTHERM, stropy żelbetowe – wylewane, energooszczędne okna i ocieplenie ścian – według nowych przepisów. Na całym parterze i na piętrze (łazienki, hall) zastosowano ogrzewanie podłogowe, natomiast w sypialniach grzejniki płytowe. Ogrzewanie i ciepła woda dzięki piecom gazowym jednoobiegowym z zamkniętą komorą spalania i zasobnikiem wody. Gaz miejski. Ogrodzenie palisadowe systemowe.

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Lokalizacja

Białołęka, ul. Mehoffera 

  • 17,7 km do centrum
  • 5 min. spacerem do przystanku autobusowego
  • dojazd do centrum: 29 min samochodem

Istotne punkty w okolicy inwestycji

  • Przystanek autobusowy (549 m, 7 minut spacerem)
  • Szkoła Podstawowa (5,2 km, 10 minut samochodem)
  • Przedszkole (1,8 km, 3 minuty samochodem)
  • Lidl (4,9 km, 12 min samochodem)

GALERIA